DERİK’Lİ STK’LAR VE MUHTARLAR ŞEHİDİMİZİN DAVASINI TAKİP ETTİ

Şehid Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün Şehit Edilmesi Davasında 4.Duruşma gerçekleşti.Herhangi bir kararın çıkmadığı duruşma sonrası davanın görülmesine 20 Kasım’da devam edilmesine karar verildi. Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ile Trabzon -Mardin Dostluk Gurubu Koordinatörü Ahmet Külekçi ve Derik’ten STK’lar ve Muhtarlar Mardin’e gelerek duruşmaya katılıp manevi destek verdiler. Mardin Valisi Mustafa Yaman,Derik Kaymakamı Hakan […]

 DERİK’Lİ STK’LAR VE MUHTARLAR ŞEHİDİMİZİN DAVASINI TAKİP ETTİ

03.10.2017 - 11:27

Güncelleme : 03.10.2017 - 11:27

Şehid Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün Şehit Edilmesi Davasında 4.Duruşma gerçekleşti.Herhangi bir kararın çıkmadığı duruşma sonrası davanın görülmesine 20 Kasım’da devam edilmesine karar verildi.
Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ile Trabzon -Mardin Dostluk Gurubu Koordinatörü Ahmet Külekçi ve Derik’ten STK’lar ve Muhtarlar Mardin’e gelerek duruşmaya katılıp manevi destek verdiler.
Mardin Valisi Mustafa Yaman,Derik Kaymakamı Hakan Kafkas ve Vali yardımcıları dava başladığı tarihten itibaren dava duruşmalarına  katılarak destek veriyorlar.
Gaziantepten bir gurub öğretmen ve Mardinde Görev yapan Sakaryalı memurlar da davayı takip ediyor.

Şehit Kaymakamız M.Fatih Safitürk’ün davasına Derik’li STK’lar ve Muhtarlar da yoğun ilgi göstererek terörü bir kez daha lanetlediler.

Şehidimizin Babası Asım Safitürk Hoca,Ağabeyi Ali Haydar Safitürk ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Safitürk’te Mardin’e giderek davayı takip ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın