Durmuş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Durmuş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayram günü, mükâfat günüdür.” (Hz. Muhammed) İlgili Haber ‘Bugün tesbit edilen 509 yeni hastamız var’ Rabb’im nasip etti ve yine bir Ramazan Bayramı’na birlikte eriştik, şükür.  Bu bayram da dostluğu, sevgiyi, geleceği, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, […]

 Durmuş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

12.05.2021 - 23:08

Güncelleme : 12.05.2021 - 23:14

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Durmuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayram günü, mükâfat günüdür.” (Hz. Muhammed)

Rabb’im nasip etti ve yine bir Ramazan Bayramı’na birlikte eriştik, şükür. 

Bu bayram da dostluğu, sevgiyi, geleceği, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaşacağız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu  uzak da olsak en sıcak şekilde hissedeceğiz.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenip bağışlanmış olmanın o şerefli makamına kavuşmayı dileyeceğiz Yüce Allah’tan. Mescid-i Aksa’da İslam’ın kubbesi düşmesin diye direnen kardeşlerimizin dualarına amin diyeceğiz yürekten. 

Evlerimizi şenlendiren, ısıtan Ramazan Bayramımızın; güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyor; dertlerden arındığımız, tüm gözyaşların dindiği, yüzlerin gülümseme, kalplerin huzurla dolduğu bu günde milletimizin ve tüm İslam âleminin bayramını tebrik ediyorum.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın