Eski Bakan Yardımcısı ÇELİK’ten İlçemizde ziyaretler

24. Dönem Sakarya Milletvekili, Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Toyota Boshoku fabrikasına gerçekleşen ziyarette Fabrika Genel Müdürü İbrahim Sönmez’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı. Bakan Yardımcısı Çelik daha sonra STM Makina fabrikasınıda ziyaret etti.Burada da Fabrika Genel Müdürü Kadir Tecelli’den […]

 Eski Bakan Yardımcısı ÇELİK’ten İlçemizde  ziyaretler

29.12.2022 - 21:00

Güncelleme : 29.12.2022 - 21:00

24. Dönem Sakarya Milletvekili, Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Toyota Boshoku fabrikasına gerçekleşen ziyarette Fabrika Genel Müdürü İbrahim Sönmez’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı.

Bakan Yardımcısı Çelik daha sonra STM Makina fabrikasınıda ziyaret etti.Burada da Fabrika Genel Müdürü Kadir Tecelli’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçemiz Neviye Mahallesindeki Asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyen Bakan Yardımcısı Çelik,Başkan Karakulukçu’ya teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın