Eski İlçe Başkanı Ali Başar’dan Ak Partililere ziyafet…

Eski Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar’ın ev sahipliğinde Ak Partililer Ak Parti Arifiye eski İlçe yöneticilerinden Cebrail Cengiz’in besi çiftliğinde bir araya geldiler. Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nunda katıldığı ziyafet programına bir önceki Ak Parti Arifiye İlçe yönetim kurulu üyeleri , Belediye Meclis Üyeleri APEK Başkanı Sebahattin Karasakal,Ak Parti il yöneticsi Serdar Özdemir ve Eski […]

 Eski İlçe Başkanı Ali Başar’dan Ak Partililere ziyafet…

07.11.2020 - 13:10

Güncelleme : 07.11.2020 - 13:10

Eski Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar’ın ev sahipliğinde Ak Partililer Ak Parti Arifiye eski İlçe yöneticilerinden Cebrail Cengiz’in besi çiftliğinde bir araya geldiler.

Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nunda katıldığı ziyafet programına bir önceki Ak Parti Arifiye İlçe yönetim kurulu üyeleri , Belediye Meclis Üyeleri APEK Başkanı Sebahattin Karasakal,Ak Parti il yöneticsi Serdar Özdemir ve Eski Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Safitürk’de katıldı.

Mangal’ın başına geçen Eski İlçe Başkanı Ali Başar ve Eski Başkan Yardımcısı Cebrail Cengiz kendi elleri ile pişirdikleri ızgaraları misafirlerine ikram ettiler.

Verilen ziyafetten dolayı Eski İlçe Başkanı Ali Başar’a teşekkür edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın