“Evim, Okulum” projesi başlatıldı.

Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO ortaklığında ihtiyaç sahibi çocukların uzaktan eğitim için gerekli tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla “Evim, Okulum” projesi başlatıldı. DESTEK ALMAYA DAVET Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve SATSO ortaklığında  korona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle bir projeye başlattı. ‘Evim, Okulum’ adı verilen projede, ihtiyaç sahibi çocukların evlerinde uzaktan eğitim alabilmeleri için gerekli tüm […]

 “Evim, Okulum” projesi başlatıldı.

14.09.2020 - 17:27

Güncelleme : 14.09.2020 - 17:27

Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO ortaklığında ihtiyaç sahibi çocukların uzaktan eğitim için gerekli tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla “Evim, Okulum” projesi başlatıldı.

DESTEK ALMAYA DAVET

Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve SATSO ortaklığında  korona virüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle bir projeye başlattı. ‘EvimOkulum’ adı verilen projede, ihtiyaç sahibi çocukların evlerinde uzaktan eğitim alabilmeleri için gerekli tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Vali Kaldırım sosyal medya hesabından proje hakkında “Haydi Sakarya; Okuyamayan kalmasın… Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, SATSO işbirliğinde başlattığımız “Evim, Okulum” projemizle ihtiyaç sahibi çocuklarımızın evlerinde uzaktan eğitimi için gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tüm Sakarya’mızı destek olmaya çağırıyorum” ifadelerinde bulundu. Sosyal sorumluluk projelerinin önemine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya halkının anlamı büyük bu projeye kayıtsız kalmayacağını ifade ederek, tüm Sakarya halkını destek olmaya çağırdı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın