Hastane Önünde Garip Bir Hadise!

İlçemizde bulunan Sadıka Sabancı devlet hastanesi önünde yarı çıplak şahıs, eline aldığı demirle yerlere vurduktan sonra oturup dua etti. Meraklı gözlerin hedefi olan kişi saniye saniye kaydedildi. Arifiye ilçemizde yenilenerek hizmete açılan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi önünde ismi öğrenilemeyen bir kişi, yarı çıplak şekilde eline aldığı demirle yere vurdu. Olan biteni anlayamayan vatandaşlar durumu yetkililere […]

 Hastane Önünde Garip Bir Hadise!

18.10.2022 - 12:44

Güncelleme : 18.10.2022 - 12:44

İlçemizde bulunan Sadıka Sabancı devlet hastanesi önünde yarı çıplak şahıs, eline aldığı demirle yerlere vurduktan sonra oturup dua etti. Meraklı gözlerin hedefi olan kişi saniye saniye kaydedildi.

Arifiye ilçemizde yenilenerek hizmete açılan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi önünde ismi öğrenilemeyen bir kişi, yarı çıplak şekilde eline aldığı demirle yere vurdu. Olan biteni anlayamayan vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Kendisiyle iletişim kurmaya çalışan güvenlik görevlilerini gören şahıs bir anda yere oturup dua etmeye başladı. Meraklı gözlerin hedefi olan kişi vatandaş kamerasına yansıdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın