İdlib’ten Acı Haber!

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı açıklama ile İdlip’te hava saldırısında 2 askerimizin şehit, 5 askerimizin yaralı olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada; Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir. İlgili Haber AVCILARIN VURDUĞU KUĞU’YA SAHİP […]

 İdlib’ten Acı Haber!

20.02.2020 - 18:03

Güncelleme : 20.02.2020 - 18:03

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı açıklama ile İdlip’te hava saldırısında 2 askerimizin şehit, 5 askerimizin yaralı olduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamada;

Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın