İlimize Gelen Afetzedeler için açıklama

Sakarya Valiliği İlimize Gelen Afetzedeler için açıklama yaptı. Yapılan açıklamada; ”Afet Bölgesinden İlimize gelen afetzede vatandaşlarımız, kayıt ve kabul işlemlerini yaptırmak üzere; AFAD İl Müdürlüğümüz (Adapazarı İlçesi, 15 Temmuz Camili Mahallesindeki binasında), Sakarya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminalinde, yine 16 İlçe Kaymakamlığında kayıt ve kabul masası kurulmuştur. İlgili Haber Basketbolcular Anadolu Şampiyonası’nda Afetzede vatandaşlarımız kayıt ve […]

 İlimize Gelen Afetzedeler için açıklama

12.02.2023 - 16:09

Güncelleme : 12.02.2023 - 18:08

Sakarya Valiliği İlimize Gelen Afetzedeler için açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada;

”Afet Bölgesinden İlimize gelen afetzede vatandaşlarımız, kayıt ve kabul işlemlerini yaptırmak üzere; AFAD İl Müdürlüğümüz (Adapazarı İlçesi, 15 Temmuz Camili Mahallesindeki binasında), Sakarya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminalinde, yine 16 İlçe Kaymakamlığında kayıt ve kabul masası kurulmuştur.

Afetzede vatandaşlarımız kayıt ve kabul işlemlerini yaptırmak üzere, AFAD İl Müdürlüğü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali ve 16 İlçe Kaymakamlığında kurulan kayıt ve kabul masasına başvuruda bulunabilirler” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın