Kaymakam Dınkırcı 2.Doz Covid-19 Aşısını Oldu…

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,  Sağlık sistemindeki aşı randevusu kapsamında Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde 2.Doz Covid-19 aşısını oldu. Kaymakam Bekir Dınkırcı Covid-19 aşısını yaptırdıktan sonra; Salgınla mücadele de başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere getirilen tedbir ve kurallara uymaya ve vatandaşlarımızı hem kendi sağlığı, hemde toplum sağlığı açısından Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan aşı takvimine göre sırası […]

 Kaymakam Dınkırcı 2.Doz Covid-19 Aşısını Oldu…

27.04.2021 - 22:33

Güncelleme : 27.04.2021 - 22:33

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,  Sağlık sistemindeki aşı randevusu kapsamında Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesinde 2.Doz Covid-19 aşısını oldu.

dav

Kaymakam Bekir Dınkırcı Covid-19 aşısını yaptırdıktan sonra; Salgınla mücadele de başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere getirilen tedbir ve kurallara uymaya ve vatandaşlarımızı hem kendi sağlığı, hemde toplum sağlığı açısından Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan aşı takvimine göre sırası geldiğinde MHRS veya E-Nabız’dan randevu alarak  mutlaka aşı olmaya davet etti.

Pandemi süresince  canla başla çalışan, görevinin başında olan tüm sağlık çalışanlarımıza ve kendisine aşısını yapan sağlık personeline teşekkür eden Kaymakam Dınkırcı, başarılı çalışmaların devamını diledi.    

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın