Kışlaçay’da birşeyler değişiyor.

Kışlaçay Köyü gençliği değişim gelişim projesine imzasını attı. Projede amaç Kışlaçay köyü’nü geliştirmek, buna katkıda bulunmaktı. İlk değişim Kışlaçay Köyü mezarlığının ot kesimi – Gençlik odası temizliği – Kahve binası çevresi – Okul bahçesi çevresi – Abano deresi ot kesimi – Futbol sahası temizliği  gibi çevre düzenlemesi yapılarak başlandı. Değişim bekliyorduk Gençler bu değişime ilk […]

 Kışlaçay’da birşeyler değişiyor.

11.08.2020 - 13:42

Güncelleme : 11.08.2020 - 13:42

Kışlaçay Köyü gençliği değişim gelişim projesine imzasını attı. Projede amaç Kışlaçay köyü’nü geliştirmek, buna katkıda bulunmaktı. İlk değişim Kışlaçay Köyü mezarlığının ot kesimi – Gençlik odası temizliği – Kahve binası çevresi – Okul bahçesi çevresi – Abano deresi ot kesimi – Futbol sahası temizliği  gibi çevre düzenlemesi yapılarak başlandı.

Değişim bekliyorduk

Gençler bu değişime ilk açıklamayıda yaptı. İşte o açıklama;” Değerli kardeşlerim abilerim ve büyüklerim bu gün Kışlaçay köyü gençliği olarak burada olan olamayan tüm üyelerimizle bu gün kendimizi köyümüze adamış bulunmaktayız.

Bu gün gençlik olarak üçe ayrılıp köyümüzün değerli kıymetli yerlerin de düzen ve temizlik işlerini halletmiş durumda bulunuyoruz biz gençler olarak bundan sonra kendimiz üstümüze düşen her şeyi yapmakta bulunup bundan sonra daha tertipli daha düzenli bir şekilde Kışlaçay köyüne yakışan bir gençlik olmaya çalışacağız biz bu görevi üstlenirken abilerimizden Amcalarımızdan da biz nasıl tertipli düzenli kullanmaya gayret gösterirken biz muhtarımız ve köyümüzün derneği ile her türlü birlik beraberlik için de bu köy için güzel şeyler yapabileceğimize inanıyoruz saygılarımla..

Kışlaçay köyü Gençleri bu bu yenilikleri çoktan bekliyordu.

Yeter ki Kışlaçay Köyü gençliği birlik ve beraberlik içinde olsun. Kışlaçay köyü gençliği tarafından alınan bu kararlı projede Kışlaçay Köyünü geliştirici çok güzel projelere imza atacağız dediler.

Kışlaçay Köyü Gençlik Başkanı İsmail Yıldız ; Bu projelerimizi birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece devam ettireceğiz diye konuştu..

Zafer OMAY | kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın