KKTC’de Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına katıldı

SASKi Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına katılarak bir dizi görüşmeler yaptı. SASKi Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan sosyal medya hesabından yaptığı teşekkür paylaşımında; ” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları için bizi davet eden değerli Kuzey Kıbrıs Türk […]

 KKTC’de Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına katıldı

26.07.2022 - 11:49

Güncelleme : 26.07.2022 - 12:10

SASKi Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına katılarak bir dizi görüşmeler yaptı.

SASKi Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan sosyal medya hesabından yaptığı teşekkür paylaşımında;

” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları için bizi davet eden değerli Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Meclis Başkanı Zorlu Töre’nin bizzat davetlerine ve ilgi, alakalarına teşekkür ediyorum. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanımız Ünal Üstel Bey bakanımız Tarım Balqnımız Dursun Oğuz Kıbrıs Tütün İşletmeleri Genel Müdürü Selahattin Bayırkan’a İş adamı hemşerimiz Orhan Yılmaz ve Kıbrıs İstanbul Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Dursun Koç’da ayrıca teşekkür ediyorum.”ifadelerini kulandı.

Önder Karan, Kıbrıs Genç Tv’ye merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ı da anlattı…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın