Marka Şubat Ayı Toplantısı İlimizde Gerçekleştirildi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Şubat Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Sakarya’da gerçekleştirildi.Vali Ahmet Hamdi Nayir’in katılımlarıyla Erenler ilçesindeki bir otelde düzenlenen toplantıya; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Yalova Valisi Muammer Erol, Düzce, Bolu, Yalova illerinin Genel Meclis Başkanları […]

 Marka Şubat Ayı Toplantısı İlimizde Gerçekleştirildi

19.02.2020 - 19:23

Güncelleme : 19.02.2020 - 19:23

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Şubat Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Sakarya’da gerçekleştirildi.
Vali Ahmet Hamdi Nayir’in katılımlarıyla Erenler ilçesindeki bir otelde düzenlenen toplantıya; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Yalova Valisi Muammer Erol, Düzce, Bolu, Yalova illerinin Genel Meclis Başkanları ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu iştirak etti.
MARKA’nın aylık ekonomik görünüm raporunun ele alındığı toplantıda, 2020 yılı Ocak ayı harcama ve faaliyetleri, 2019 yılı Ajans faaliyetlerinin sunumu, Ajans desteklerinde süre uzatımı verilen projeler hakkında sunumlar ve değerlendirmeler yapıldı.
Görüş ile önerilerin de dile getirilip dilek ve temennilerin belirtilmesiyle son bulan toplantıda Vali Ahmet Hamdi Nayir, hem Sayın Valilerimizi hem de Yönetim Kurulu Üyelerini ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Toplantı Sonrası Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Vali Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte geçtiğimiz gün annesini ebediyete uğurlayan Kilis Valisi Recep Soytürk’e taziye ziyaretinde bulundular. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın