Marmara Belediyeler Birliği Üyelerinden Vali Nayir’e Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Meclis Toplantısı sonrası yeni yönetimi ile ilk toplantısını Sakarya’da gerçekleştiren Marmara Belediyeler Birliği Üyesi Belediye Başkanları, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret ettiler. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin eşlik ettiği ziyarette Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter M. Cemil Arslan ile […]

 Marmara Belediyeler Birliği Üyelerinden Vali Nayir’e Ziyaret

26.02.2020 - 15:39

Güncelleme : 26.02.2020 - 15:39

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Meclis Toplantısı sonrası yeni yönetimi ile ilk toplantısını Sakarya’da gerçekleştiren Marmara Belediyeler Birliği Üyesi Belediye Başkanları, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret ettiler.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin eşlik ettiği ziyarette Marmara Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter M. Cemil Arslan ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz yer aldı.

Marmara Belediyeler Birliği’nin Türkiye’nin en aktif ve en eski belediyeler birliği olduğunu dile getiren Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, birlik üyeleriyle yıl içerisinde bir araya gelerek Marmara Bölgesinin geleceğine dair istişare toplantıları yaptıklarını, bu toplantıda da özellikle ülkemizin gündeminde bulunan deprem konusunun masaya yatırıldığını, bunun dışında da Türkiye’de yerellere dair düzenlemeler ve atılması gereken adımları ele aldıklarını ifade etti.

Sakarya’da bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Belediye Başkanları, misafirperverlikleri için başta Vali Ahmet Hamdi Nayir olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile tüm Sakaryalılara teşekkür ettiklerini belirttiler.

Marmara Belediyeler Birliği üyelerini ilimizde ve Valiliğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, Marmara Bölgesinin her türlü sorun ve sıkıntılarının birlik aracılığı ile daha kolay çözüme kavuşabileceğini dile getirerek Birliğin çalışmalarına her türlü katkıyı sunacaklarını ifade etti.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin ardından Birlik Üyeleri, Valilikten ayrıldılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın