MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli’den Ramazan Bayramı Mesajı

‘’ Tüm İslam Alemi olarak; bir kez daha mübarek Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, küskünlerin barıştığı, eş, dost ve akrabaların bir araya geldiği maneviyat dolu günlerdir. Ramazan Bayramımızı, tüm dünyada etkilerini şiddetli bir biçimde göstermeye devam eden pandemi süreci sebebiyle bir kez daha evlerimizde […]

 MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli’den Ramazan Bayramı Mesajı

13.05.2021 - 13:12

Güncelleme : 13.05.2021 - 13:12

‘’ Tüm İslam Alemi olarak; bir kez daha mübarek Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, küskünlerin barıştığı, eş, dost ve akrabaların bir araya geldiği maneviyat dolu günlerdir. Ramazan Bayramımızı, tüm dünyada etkilerini şiddetli bir biçimde göstermeye devam eden pandemi süreci sebebiyle bir kez daha evlerimizde geçirecek olmanın burukluğu içerisindeyiz.

Sevgi ve saygı simgesi olan Ramazan Bayramı’nı, sevdiklerimiz ve kendi sağlığımız için birbirimizi koruyarak ve kurallara uyarak değerlendirmeliyiz.

İbadet ve tedbirlerle geçirilen uzun günlerin ardından idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı; ülkemize, milletimize, İslam Alemi’ne, Arifiye’mize ve Sakarya’mıza sağlık ve huzur getirmesini ümit ediyorum. Güzel yarınların temellerini hep birlikte atacağız. Kalplerimizde ayrılığı değil, dayanışma ve sevgiyi yaşatacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde, barış ve sevgi dolu nice bayramlara ulaşmayı dilerim.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın