MHP Arifiye İlçeden Karaçomaklar Mahallesine Bayram ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı Başkan Ferid Şekerli ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlçemiz Karaçomaklar Mahallesini ziyaret ettiler. İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Fehmi Yıldırım ın evsahiplği yaptığ ziyarette gerçekleşen sohbet toplantısına Semerciler Mahalle muhtarı Bilal Bakan ve Karaçomaklar Mahalle muhtarı Mehmet Demircioğlu’da katıldı. İlçe başkanı Ferid Şekerli ,İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet […]

 MHP Arifiye İlçeden Karaçomaklar Mahallesine Bayram ziyareti

04.08.2020 - 12:23

Güncelleme : 04.08.2020 - 12:23

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı Başkan Ferid Şekerli ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlçemiz Karaçomaklar Mahallesini ziyaret ettiler.

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Fehmi Yıldırım ın evsahiplği yaptığ ziyarette gerçekleşen sohbet toplantısına Semerciler Mahalle muhtarı Bilal Bakan ve Karaçomaklar Mahalle muhtarı Mehmet Demircioğlu’da katıldı.

İlçe başkanı Ferid Şekerli ,İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Fehmi Yıldırım’a misafirperverliği için ve sohbetleri ile ziyaretimize renk katan Semerciler Mahalle muhtarı Bilal Bakan Karaçomaklar Mahalle muhtarı Mehmet Demircioğlu’na teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın