MHP Arifiye,BABAOĞLU’nu misafir etti

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu geçtiğimiz günlerde MHP Arifiye ilçe teşkilatına gerçekleştridiği hayırlı olsun ziyaretinden sonrak Arifiye’de bir dizi hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmuştu. MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun MHP Arifiye İlçe ziyaretinde Başkanvekili Rıdvan Eyigün, Kadın Kolları Baskanı Nebahat […]

 MHP Arifiye,BABAOĞLU’nu misafir etti

10.10.2020 - 14:28

Güncelleme : 10.10.2020 - 14:28

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu geçtiğimiz günlerde MHP Arifiye ilçe teşkilatına gerçekleştridiği hayırlı olsun ziyaretinden sonrak Arifiye’de bir dizi hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmuştu.

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun MHP Arifiye İlçe ziyaretinde Başkanvekili Rıdvan Eyigün, Kadın Kolları Baskanı Nebahat Öztürk ve Belediye Meclis üyesi Emrah Yılmaz ve ilçe yönetim kurulu hazır bulundu.

Gerçekleşen ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

MHP Arifiye İlçe teşkliatından yapılan açıklamada ,”ziyaretleri için, MHP Hendek ilçe başkanımız Sayın Burhan Namlı ve MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoglu’na teşekkür ederiz.’denildi.

Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’da,’ Cumhur İttifakının tüm kadrolarıyla şehrimizi en güzel hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz.’dedi


YORUMLAR
Bir Yorum Yapın