Milletvekili ATABEK, İlçemizde depremzede aileleri ziyaret etti.

Arifiye Muhammet Fatih Safitürk Yurt Müdürlüğünde Afet bölgesinden gelen depremzedelerimiz misafir ediliyor.11 ilde büyük tahribat oluşturan deprem sonrasında Sakarya’daki yurtlara yerleştirilmeye başlandı. Depremzedeleri yurtlarda ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Arifiye ilçesi Muhammet Fatih Safitürk Yurt Müdürlüğü’nde depremzedelerle bir araya geldi. Sakarya Milletvekili […]

 Milletvekili ATABEK, İlçemizde depremzede aileleri ziyaret etti.

16.02.2023 - 16:37

Güncelleme : 16.02.2023 - 16:39

Arifiye Muhammet Fatih Safitürk Yurt Müdürlüğünde Afet bölgesinden gelen depremzedelerimiz misafir ediliyor.11 ilde büyük tahribat oluşturan deprem sonrasında Sakarya’daki yurtlara yerleştirilmeye başlandı. Depremzedeleri yurtlarda ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Arifiye ilçesi Muhammet Fatih Safitürk Yurt Müdürlüğü’nde depremzedelerle bir araya geldi.

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ile birlikte yurtta bulunan depremzede ailelerin doğum gününü kutlayarak yurtta misafir olan depremzede çocuklar ile pasta kesip çocuklara hediye dağıttı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın