DOLAR

32,2511$% 0.14

EURO

35,0023% 0.27

STERLİN

41,0886£% 0.43

GRAM ALTIN

2.417,88%0,36

ÇEYREK ALTIN

3.955,00%0,10

BİTCOİN

2224725฿%0.20434

İmsak Vakti a 03:39
Sakarya HAFİF YAĞMUR 16°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Şampiyon Arifiye Gençlikspor’dan Çelikel’e ziyaret

Kastamonu’dan Şampiyon dönen Arifiye Gençlikspor Kulübü Kız Takımı sporcuları Antrenörleri İbrahim Arkan ve Serkan Gülez’le birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti. Çelikel, Küçük Kız takımı sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek , başarılarının devamını diledi.
Kastamonu Gazi Stadı’nda düzenlenen mücadelelere 15 takım ve toplam 88 sporcu katıldı. 60 metre , Uzun Atlama , Fırlatma Topu , 1000 metre , Yüksek Atlama ve 5×80 metre bayrak koşusu kategorilerinde düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.
Kızlarda takım halinde Arifiye Gençlikspor 66 puanla şampiyon olurken, Adapazarı Belediyesi ikinci, Sakarya Büyükşehir Belediyesi üçüncü, Namık Kemal Ortaokulu üçüncü oldu.
U14 Kızlar kategorisinde Ariye Gençlikspor Kulübünden Melike Arslan yüksek atlamada ve Zeynep Ekin İleli uzun atlamada birinci olurken, Şule Kaya 60 metrede ikinci Aynur Koç fırlatma topunda üçüncü, Zeynep Delfin Durmuş ise 1000 metrede dördüncü oldu.
Sude Ece Öner, Zeynep Delfin Durmuş, Melike Arslan, Elif Ekin İleli ve Şule Kaya’dan oluşan Arifiye Gençlikspor Kulübü bayrak takımı 5×50 metre bayrak yarışlarında birinci oldu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ailelerin yaklaşımı motivasyonu etkiler

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.