Şehidimiz Astsubay Davut Koç son yolculuğuna uğurlandı

Kahramanmaraş ve 10 ilde tahribata sebep olan depremde hayatını kaybeden Şehidimiz Astsubay Davut Koç, Annesi Ayşe Koç ve şehidimizin kızı Ravza Nehir KOÇ’un cenaze namazları bugün Osmanlı Camiisi’nde Cuma Namazının ardından kılındı. Depremin vurduğu Hatay’da enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Astsubay Davut Koç, annesi ve ikiz bebeklerinden biri,ilçemiz Arifiye’de gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı. Cenazede yakınlarının […]

 Şehidimiz Astsubay Davut Koç son yolculuğuna uğurlandı

10.02.2023 - 15:03

Güncelleme : 10.02.2023 - 15:21

Kahramanmaraş ve 10 ilde tahribata sebep olan depremde hayatını kaybeden Şehidimiz Astsubay Davut Koç, Annesi Ayşe Koç ve şehidimizin kızı Ravza Nehir KOÇ’un cenaze namazları bugün Osmanlı Camiisi’nde Cuma Namazının ardından kılındı.

Depremin vurduğu Hatay’da enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Astsubay Davut Koç, annesi ve ikiz bebeklerinden biri,ilçemiz Arifiye’de gözyaşlarıyla son yolculuklarına uğurlandı. Cenazede yakınlarının feryatları yürekleri dağladı.


Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde büyük tahribata sebebiyet veren depremde Hatay’da görevli Arifiye’li , ikiz çocuklarından Ravza Nehir ve annesi Ayşe Koç, enkaz altında kalarak hayatını kaybetmiş, çocuklarından biri ve eşi sağ kurtarılmıştı. Koç ailesinin cenazeleri, hastanedeki işlemlerinin ardından memleketleri Sakarya’nın Arifiye ilçesine getirildi. Davut Koç, Ayşe Koç ve minik Ravza Nehir’in cenazeleri, Osmanlı Camii’nde İl Müfütüsü Hasan başiş’in kıldırıığı cenaze namazının ardından Arifiye Merkez Mezarlığı’na defnedildi. Cenazede yakınlarının feryatları ise yürekleri dağladı.


Öte yandan, enkazdan sağ kurtarılan astsubayın eşi Büşra Koç ve ikizlerden Asel Nil’in Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavilerinin devam ettiği öğrenildi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın