Şehit Kaymakam Safitürk için dua ettiler

Büyük Birlik Partisi Mardin’in Derik Kaymakamlığına 4 yıl önce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen terör saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ ün mezarını ziyaret etti. SABIR DİLEDİ İl başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bir yandan Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’ nun katilleri bulunamazken, diğer taraftan 15 Temmuz’daki hainler sesiz sedasız tek tek dışarı […]

 Şehit Kaymakam Safitürk için dua ettiler

11.11.2020 - 14:18

Güncelleme : 11.11.2020 - 14:18

Büyük Birlik Partisi Mardin’in Derik Kaymakamlığına 4 yıl önce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen terör saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ ün mezarını ziyaret etti.

SABIR DİLEDİ

İl başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bir yandan Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’ nun katilleri bulunamazken, diğer taraftan 15 Temmuz’daki hainler sesiz sedasız tek tek dışarı çıkartılıyor. Bu insanlar bu devlet, bu vatan için Şehit olmuşlardır. Böyle bir günde Başta Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu olmak Üzere, Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih SAFİTÜRK ve 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan tüm Vatan Sevdalısı kardeşlerimize ve ailelerine başsağlığı diliyoruz”

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın