Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi, Yeni Binasında Eğitime Başladı.

Arifiyeli Şehit Kaymakamımızın adını taşıyan Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi, yapımı tamamlanan yeni binasında ilk dersini gerçekleştirdi. Fatih Mahallesi’nde yaptırılan 24 derslikli yeni binasına taşınan okul öğrencilerini İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı;İlçe Milli Eğitim Müdür Yüksel Gülaç ile birlikte ziyaret etti. Yeni yıla yeni binasında giren öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen […]

 Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi, Yeni Binasında Eğitime Başladı.

04.01.2022 - 13:45

Güncelleme : 04.01.2022 - 13:45

Arifiyeli Şehit Kaymakamımızın adını taşıyan Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi, yapımı tamamlanan yeni binasında ilk dersini gerçekleştirdi.

Fatih Mahallesi’nde yaptırılan 24 derslikli yeni binasına taşınan okul öğrencilerini İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı;İlçe Milli Eğitim Müdür Yüksel Gülaç ile birlikte ziyaret etti.

Yeni yıla yeni binasında giren öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Müdür Savaşçı, fiziki anlamda modern bir eğitim yuvasına kavuşan öğrenci ve öğretmenlerimize yeni binalarının hayırlı olmasını diledi. Eğitimde verimlilik açısından fiziki olanakların önemli olduğunu ifade eden Müdür Savaşçı, ziyaretinde öğrenci ve öğretmenlere kitap hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın