Şehitlerimizin kabrini ziyaret ederek dua ettiler…

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberinde; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Tansı, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, Arifiye Polis Merkezi Amiri Komiser Haydar Işık ve  İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er […]

 Şehitlerimizin kabrini ziyaret ederek dua ettiler…

11.05.2021 - 16:48

Güncelleme : 11.05.2021 - 16:48

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberinde; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Tansı, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, Arifiye Polis Merkezi Amiri Komiser Haydar Işık ve  İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er Hamza Budak, Şehit Jan. Er Fatih Kara, Şehit Komd. Er Barış Kaplan, Şehit Piyade Er Mustafa Turul  ve Şehit Jandarma Kom. Çvş. Metin Çınar kabirlerini tek tek ziyaret ederek, şehitlerimiz için dua etttiler.


  Kabristan ziyareti esnasında ve akabinde Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, ulaşabildiği şehit yakınlarını telefonla arayarak bir istekleri olup olmadığını her daim emirlerinde olduklarını söyleyerek, yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik ettiler.


  Kaymakam Dınkırcı,’Şehit ailelerimizin bizlere Şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu, vatanımızın bekası için canlarını feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek Şehit ve Gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını bu vesile ile tüm Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet ve minnetle andıklarını’ ifade etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın