SYKD de bayramlaşma Bayramın 2. Günü

Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin şöyle dedi; “Geleneksel Bayramlaşma etkinliğimiz bu yıl da yine Erenlerdeki SYKD Otağımızda Kurban Bayramının 2. Günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Tüm Sakarya Protokolünü ve de Hemşehrilerimizi bekliyoruz. Yine  geleneksel dartılı keşkek ikramımız tüm konuklarımız için her bayram olduğu gibi […]

 SYKD de bayramlaşma Bayramın 2. Günü

09.07.2022 - 1:00

Güncelleme : 09.07.2022 - 1:00

Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin şöyle dedi;

“Geleneksel Bayramlaşma etkinliğimiz bu yıl da yine Erenlerdeki SYKD Otağımızda Kurban Bayramının 2. Günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Tüm Sakarya Protokolünü ve de Hemşehrilerimizi bekliyoruz. Yine  geleneksel dartılı keşkek ikramımız tüm konuklarımız için her bayram olduğu gibi bu bayram da olacaktır.

Bayram tadında Bayramı yaşamak için hepinizi Kurban Bayramının 2 günü saat 12.de Erenlerdeki SYKD Otağımızda bekliyor olacağız. 

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı diliyorum. Bu aitibarla; İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diler, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Mutlu, huzurlu, hayırlı bayramlar

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın