Kazım Karabekir İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Arifiye ilçemizdeki Kazım Karabekir İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarete Arifiye İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç ile ilçe millî eğitim yöneticileri de katıldı. Okulun bölümlerini ve sınıfları gezen Savaşçı, öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi. Yüz yüze eğitimin yeni yılda […]

 Kazım Karabekir İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

03.01.2022 - 21:42

Güncelleme : 03.01.2022 - 21:42

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Arifiye ilçemizdeki Kazım Karabekir İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarete Arifiye İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç ile ilçe millî eğitim yöneticileri de katıldı.

Okulun bölümlerini ve sınıfları gezen Savaşçı, öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi. Yüz yüze eğitimin yeni yılda maske mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak devam edeceğini belirten Müdür Svaşçı, Bakanlık tarafından hazırlanan yardımcı kaynak destek programının öğrencilerin öğrenme faaliyetlerinin zenginleştirilmesine büyük katkılar sağladığını ifade etti. 8. sınıf öğrencilerine yönelik il geneli Kazanım Değerlendirme Sınavı uygulanmasının planlandığını da belirtti.

Öğretmen ve öğrencilere kitap hediyesinde bulunan Müdür Savaşçı, ilimiz genelinde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetlerine katkı veren herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın